Görüşlerinizi
Paylaşın
ATO'DAN ÜYELERİNE BÜYÜK DESTEK

-ATO ÜYELERİNE FAALİYET, KAYIT SURETİ İHALE DURUM BELGELERİNİ YILSONUNA KADAR İNTERNET ÜZERİNDEN ÜCRETSİZ VERİYOR.

ATO BAŞKANI BARAN, "BU SALLANTILI DÖNEMİN EN AZ ZARARLA ATLATILMASI İÇİN ÜYELERİMİZİN YANINDAYIZ"

 

 

27 EKİM 2018- Ankara Ticaret Odası (ATO) üyelerini desteklemek için internet üzerinden hazırladığı belgeleri yılsonuna kadar ücretsiz veriyor.

ATO'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Ankara Ticaret Odası, reel sektörün ekonomide yaşanan dalgalanmadan kaynaklanın sıkıntılarını atlatmaya katkı sağlamak için yürüttüğü çalışmalara bir yenisini ekledi. ATO üyelerinin https://www.atonet.org.tr/eatogiris adresinden alacakları Kayıt Sureti, Faaliyet ve İhale Durum Belgeleri 31 Aralık 2018 tarihine kadar ücretsiz verilecek.

Aynı süre boyunca ATO'nun Oda Sicil Müdürlüğü tarafından hazırlanan Kayıt Sureti, Yabancı Dilde Kayıt Sureti, Faaliyet Belgesi, Yabancı Dilde Faaliyet Belgesi, İhale Durum Belgesi, Müteahhitlik Yapı Sicil Belgesi, Vize Talep Belgesi, İşadamı Belgesi, KOBİ Belgesi, Oda Kimlik Kartı, Kayıt Beyannamesi ve Oda Levhası da üyelere yüzde 10 indirimle verilecek.

-"ODAK NOKTAMIZ 157 BİN ÜYEMİZ"-

Konuyla ilgili değerlendirme yapan ATO Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, ATO olarak üyeleri desteklemek için belge hizmetlerinin bir kısmını ücretsiz bir kısmını da indirimli yapma kararı aldıklarını söyledi. ATO'nun çalışmalarının odak noktasının 157 bin üyesi olduğunu kaydeden Baran, "Üyelerimiz ekonomimizin lokomotifidir. Lokomotifin gücü nasıl trenin hızını belirlerse onların güçlü olması da ekonomimizin durumun belirliyor. Bu sallantılı dönemin en az zararla atlatılması için üyelerimizin yanındayız" diye konuştu.