Görüşlerinizi
Paylaşın
ATO BAŞKANI BARAN'A ÜSTÜN HİZMET BELGESİ VERİLDİ.

5 NİSAN 2019- Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu (ASTOP) tarafından düzenlenen "Geleneksel Vefa Ödülleri Töreni"nde, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran'a "Üstün Hizmet Belgesi" verildi.

 

Ülkenin geleceğine, bilimine, sanayisine ve kültürüne yönelik çalışma yapanlara ve sivil toplum alanında çalışma yapanlara verilen ASTOP "Geleneksel Vefa Ödülleri"nin 15'ncisi Ankara Ticaret Odası (ATO) Meclis Salonu'nda yapıldı.

 

Törende "Üstün Hizmet Ödülü" ne layık görülen ATO Başkanı Baran, ASTOP Kurucusu ve TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak'ın çok başarılı işlere imza attığını ve 'Vefa'ya çok önem verdiğini belirterek "Bugün burada ödül alan insanların belki de ömürlerinde aldıkları en önemli ödüldü. Ben öyle olduğunu düşünüyorum. Unutmamak çok önemli. Ben ATO Başkanı olarak bugün burada sadece ev sahipliği yapıyorum ama emeği geçen sivil toplum kuruluşlarına çok çok teşekkür ediyorum. Kapımızın her zaman bu tarz etkinliklere açık olduğunu ve bütün sivil toplum kuruluşlarına eşit mesafede olduğumuzu bir kez daha söylemek istiyorum." dedi.

 

ATO Yönetimi olarak göreve geldikleri günden itibaren sivil toplum kuruluşlarıyla temas halinde olduklarına dikkat çeken Baran sözlerini şöyle sürdürdü: "Bütün sivil toplum kuruluşlarıyla yaklaşık iki buçuk yıldır temas halinde olduğumuzu ve derdimizin Ankara olduğunu bilmenizi isterim. Bütün sivil toplum kuruluşlarının fikirleri bizim için değerlidir. Bugün buraya gelen herkese çok teşekkür ederim."

 

"Geleneksel Vefa Ödülleri"nin sahiplerine teslim edildiği tören, aile fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.