Görüşlerinizi
Paylaşın
İHRACATA YÖNELİK DEVLET DESTEKLERİ SEMİNERİ-2022

Üyelerimizin ihracat potansiyelini arttırmak ve uluslararası ticarette rekabetçiliklerini güçlendirmek adına, T.C. Ticaret Bakanlığı işbirliği ile Ankara Ticaret Odası (ATO) ev sahipliğinde 20 Ekim 2022 14.00-17.00 saatleri arasında Zoom uygulaması üzerinden "Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri" gerçekleştirilecektir.

Daha önce 2022 yılı Şubat ayında düzenlenen ve yoğun talep üzerine gerçekleştirilecek olan seminer programında; ihracatta sağlanan devlet yardımları (mal ve hizmet sektörü), pazara giriş belgesi desteği, pazara giriş projesi hazırlama desteği, fuar destekleri hakkında Ticaret Bakanlığı uzmanları tarafından detaylı ve güncel bilgiler verilecek ve akabinde katılımcıların soruları cevaplanacaktır.

Programda aynı zamanda 5447 sayılı Türkiye bilişim sektörünün uluslararasılaşması ve E-Turquality (bilişimin yıldızları) programı hakkında karar ve 5449 sayılı yurtdışı lojistik dağıtım ağlarının desteklenmesi hakkında karar konularına değinilecektir.

Seminerlere katılımınız hem Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanan Devlet Destekleri, Bakanlığın güncel online hizmetleri ve günümüz dış ticaretinin en önemli konularında deneyimli uzmanlarının sunumlarını izleme, bu konularda bilgilerinizi geliştirme ve uygulamada karşılaşılan sorunlara yanıt alma olanağı bulacak olmanız hem de mevcut ihracatınızın geliştirilmesi, yurt dışı pazarlardaki rekabet gücünüzün artırılması ve yeni pazarlara açılımınız açısından önem arz etmektedir.

Seminer programını tamamlayanlar katılım belgesi almaya hak kazanacaktır.

Seminerlere katılım için kayıt yaptırmak zorunlu olup, seminer programı için tıklayınız.

Toplantıya aşağıdaki linkten katılım sağlayabilirsiniz; 

https://us06web.zoom.us/j/89846605955