Görüşlerinizi
Paylaşın
MÜSİAD BAŞKANI KAAN ATO'YU ZİYARET ETTİ

-MÜSİAD'IN YENİ BAŞKANI ABDURRAHMAN KAAN, ATO BAŞKANI BARAN'I ZİYARET ETTİ. GÖRÜŞMEDE MÜSİAD VE ATO'NUN ÇALIŞMALARI İLE EKONOMİYE İLİŞKİN KONULAR ELE ALINDI.

-MÜSİAD'IN YENİ BAŞKANI ABDURRAHMAN KAAN, ATO BAŞKANI BARAN'I ZİYARET ETTİ. GÖRÜŞMEDE MÜSİAD VE ATO'NUN ÇALIŞMALARI İLE EKONOMİYE İLİŞKİN KONULAR ELE ALINDI. 

 

1 TEMMUZ 2017-Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (MÜSİAD) yeni Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Ankara'daki ilk sivil toplum kuruluşu ziyaretlerinden birini Ankara Ticaret Odası'na (ATO) gerçekleştirdi.

 

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran'a iade-i ziyarette bulunan Kaan, yeni dönemde MÜSİAD'ın yapacağı çalışmalardan söz etti. Kaan, iş dünyasının önündeki engellerin kaldırılması, yatırım ortamının iyileştirilmesi ve iş adamlarının yurt dışına daha fazla açılması konusunda çalışmalar yürüteceklerini bildirdi.

 

ATO Başkanı Baran ise yeni görevinden dolayı MÜSİAD Genel Başkanı Kaan'ı tebrik ederek başarılar diledi. MÜSİAD Başkanı'nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Baran, ATO'nun çalışmaları hakkında bilgi verdi. MÜSİAD'ın Türkiye'nin en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunu vurgulayan Baran, "MÜSİAD ile yakın temas ve diyalog içinde olacağız" dedi.

 

Ziyaret sırasında ATO Başkan Yardımcıları Mustafa Deryal ve Mehmet Aypek, Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Şahin de hazır bulundu. Ziyaretin ardından gerçekleştirilen çalışma yemeğine ise TBMM eski Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek ile ATO Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri de katıldı.