Görüşlerinizi
Paylaşın
ATO BAŞKANI BARAN'DAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI TUNA'YA ZİYARET

-ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI TUNA: "EL BİRLİĞİYLE ŞEHRİMİZ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ" -ATO BAŞKANI BARAN: "ANKARA İÇİN YAN YANA OLALIM"

15 KASIM 2017 - Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak Ankara için kurum ve kuruluşlarla birlikte çalışacaklarını belirterek, "Hep beraber el birliğiyle şehrimize ne katacağımızın mücadelesini yapacağız" dedi.

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran ve Yönetim Kurulu üyeleri, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilen Doç. Dr. Mustafa Tuna'yı makamında ziyaret ederek, "Hayırlı olsun" dileğinde bulundu. Baran, ATO olarak Ankaralı tüccar, esnaf ve sanayici için yaptıkları çalışmaları anlatarak, "Hepimiz Ankara için mücadele ediyoruz. Hükümetimizin 2053 ve 2071 vizyonu doğrultusunda hep birlikte çalışma yapalım. Ankara için yan yana olalım" dedi.

Ankara Ticaret Odası heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna da, amaçlarının Ankara için çalışmak olduğunu ve bunu kurum ve kuruluşlarla birlikte yapabileceklerini söyledi. Tuna, "Hep beraber el birliğiyle şehrimize ne katacağımızın mücadelesini yapacağız. Ele ele vereceğiz. Herkes gücü nispetinde Ankara'ya katkı sağlayacak" diye konuştu.

ATO Başkanı Baran'ın ATO'nun aylık olağan meclis toplantısına davet ettiği Tuna,  bu daveti seve seve kabul edeceğini, ATO meclis üyeleriyle birlikte olmaktan mutluluk duyacağını söyledi.

Baran'a ziyareti sırasında ATO Başkan Yardımcıları Mustafa Deryal ve Mehmet Aypek, Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Ülkü Karakuş, Musa Beşparmak, Selahattin Karaoğlan, Vecdet Fehmi Şendil ve Ziya Kemal Gazioğlu eşlik etti.