Görüşlerinizi
Paylaşın
TİCARET VE HUKUK HAFTALARI EĞİTİM PROGRAMI TAMAMLANDI

-ALANINDA UZMAN 34 EĞİTİMCİ 5 HAFTA BOYUNCA 737 KATILIMCIYA TİCARİ HAYATTA KARŞILAŞILACAK KONULARLA İLGİLİ EĞİTİM VERDİ. -ATO BAŞKAN YARDIMCISI MUSTAFA DERYAL, EĞİTİME KATILANLARI KUTLADI, SERTİFİKALARINI TAKDİM ETTİ. -ATO BAŞKANI BARAN: "TİCARET VE HUKUK HAFTALARI EĞİTİMİNE KATILMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZİN SAYISI ÇOK FAZLA. GELEN TALEPLERİ DEĞERLENDİREREK YENİ EĞİTİM PROGRAMI DÜZENLEMEYİ PLANLIYORUZ"

26 ARALIK 2017- Ankara Ticaret Odası'nın (ATO), ticari hayatta sık karşılaşılan hukuki sorunlar ile hukuki alanında yeni yasal düzenlemeler hakkında üyelerini bilgilendirmek amacıyla düzenlediği ve 5 hafta boyunca devam eden Ticaret ve Hukuk Haftaları Eğitim Programı başarıyla tamamlandı. ATO Başkan Yardımcısı Mustafa Deryal, programa katılan üyeleri kutlayarak, sertifikalarını takdim etti.

Programın kapanışında konuşan ATO Başkan Yardımcısı Mustafa Deryal, ATO'nun üyelerini güncel ihtiyaçlara göre geliştirmek için eğitim faaliyetleri düzenlediğini belirterek, "Eğitimin her şeyin başında yer aldığını biliyoruz ve çok önemsiyoruz. Üyelerimizin gelişimi için farklı alanlarda eğitim faaliyetlerimizi sürdüreceğiz" dedi.

-5 HAFTA HUKUK EĞİTİMİ-

25 Kasım'da başlayan ve 5 hafta devam eden 1. Ticaret ve Hukuk Haftaları Eğitimi'nde  "Yatırım, Teşvik ve Hibeler", "Fikri ve Sınai Haklar", "Gümrük Hukuku", "Markalaşma ve Marka Tescil Süreçleri", "Bankacılık Hukuku" ile "İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku" "Ticaret Hukuku "İdare Hukuku" ve "Vergi Hukuku" konularında 34 uzman tarafından eğitimler verildi. 737 katılımcının takip ettiği program sonunda gerekli sürede katılım sağlayan ATO üyeleri sertifikalarını aldı.

-"TALEP ÇOK, EĞİTİMİN İKİNCİSİNE HAZIRLANIYORUZ"

ATO Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran da, ATO'nun eğitim faaliyetlerinin üyeler tarafından yoğun talep gördüğünü belirterek, "Ticaret ve Hukuk Haftaları eğitimine katılmak isteyen üyelerimizin sayısı çok fazlaydı. Ders ortamı dikkate alınarak bu taleplerin tamamını karşılayamadık. Gelen talepleri değerlendirerek yeni eğitim programı düzenlemeyi planlıyoruz" dedi.