Görüşlerinizi
Paylaşın
ATO YÖNETİMİ OTONOMİ'Yİ ZİYARET ETTİ

-ATO BAŞKANI BARAN: "OTONOMİ ANKARA'NIN MARKA DEĞERİNE BÜYÜK KATKI SAĞLIYOR."


16 ŞUBAT 2018 - Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran ve beraberindeki heyet, Avrupa ve Ortadoğu'nun en büyük otomotiv ve ticaret merkezi olan OTONOMİ'yi ziyaret etti.

Baran'a ziyarette ATO Meclis Başkanı Nuri Gürgür, Meclis Başkan Vekili Süleyman Yolcu, Meclis Üyesi Olgun Aydın ve Divan Kâtibi Yakup Özkılıç eşlik etti.


-GÜRGÜR: "ANKARA'MIZ İÇİN BÜYÜK KAZANIM"-


Ziyarette OTONOMİ'nin çok özellikli bir tesis ve Ankara için büyük bir kazanım olduğunu söyleyen ATO Meclis Başkanı Nuri Gürgür, "Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor ve kendilerini tebrik ediyoruz. Ellerinize sağlık" diye konuştu.

ATO Başkanı Baran da, tesisin Ankara'ya kazandırılmış olmasından mutluluk duyduklarını ifade etti. OTONOMİ'nin Ankara için büyük şans olduğunu belirten Baran, "Tesis, Ankara'nın marka değerine büyük katkı sağlıyor. Biz de Ankara'mıza, ülkemize böylesine katkı sunan arkadaşlarımızın her daim yanındayız" dedi.


-ERKOÇ: "OTONOMİ ALICI VE SATICILARIN UĞRAK YERİ"-    


OTONOMİ'nin Ankara'yı sektörün başkenti yaptığını kaydeden OTONOMİ Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Erkoç ise şehir içindeki galerilerin taşınması ve showroomların faaliyete başlamasıyla OTONOMİ'nin alıcı ve satıcıların uğrak yeri olduğunu vurguladı.

Geçtiğimiz günlerde Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe giren, 2. el araç ticareti yapacaklara "yetki belgesi" ve satılacak araçlara garanti verme zorunluluğu getiren "İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Hakkında Yönetmelik" hakkında da bilgi veren Erkoç, "Çabalarımız sonunda meyvesini verdi. Bu düzenleme sektörümüz için bir milattır" diye konuştu.

Heyete tesisi gezdiren Erkoç, galeriler hakkında bilgi verdi.