Görüşlerinizi
Paylaşın
ATO, VERİMLİLİK VE TEKNOLOJİ FUARINDA

ATO, ÜYELERİNE VE TÜRKİYE'YE SAĞLADIĞI VERİMLİLİĞİ FUARDA TANITACAK.

GERÇEKLEŞTİRDİĞİ DİJİTAL DÖNÜŞÜMLE ÜYELERİNE DAHA HIZLI, GÜVENLİ VE AZ MALİYETLİ HİZMET SUNMAYA BAŞLAYAN ATO, İÇ VE DIŞ TİCARETLE ANKARA'DA KATMA DEĞER KAZANDIRACAK SEKTÖRLERİN GELİŞİMİ VE VERİMLİLİK ARTIŞI İÇİN YAPTIĞI VE PLANLADIĞI ÇALIŞMALARI "ATO VERİMLİLİK RAPORU" İSİMLİ KİTAPTA TOPLADI.

ATO BAŞKANI GÜRSEL BARAN "ANKARA TİCARETİNDE ÇIĞIR AÇMAYI DERT EDİNDİK. BÜYÜME, GELİŞME VE VERİMLİLİK ÜZERİNE KURULU YÖNETİM ANLAYIŞIMIZLA, TOPYEKÜN VERİMLİLİK İÇİN ÇALIŞIYORUZ"


6 Aralık 2018-Ankara Ticaret Odası (ATO), yarın başlayacak "Verimlilik ve Teknoloji Fuarı"na, yayın ve dokümanların yer aldığı bir stantla katılarak, üyelerine, Ankara ve Türkiye'ye sağladığı verimliliği anlatacak. ATO Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, verimliliğin ulusal refahı ve kaynak bilincini artırmadaki önemini bilen ve tüm çalışmalarına temel alan bir kuruluş olarak Verimlilik Fuarı'na katılımı çok önemsediklerini söyledi.

ATO'dan yapılan yazılı açıklamada, ATO'nun ATO Congresium Kongre ve Sergi Salonu'nda 7-9 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek "Verimlilik ve Teknoloji Fuarı"na stant açarak katılacağı bildirildi. Gerçekleştirdiği dijital dönüşümle personeline ve üyelerine verimlilik sağlayan ATO, iç ve dış ticaretle Ankara'da katma değer sağlayacak sektörlerin gelişimi ve verimlilik artışı için gerçekleştirdiği çalışmaları "ATO Verimlilik Raporu" isimli kitapta topladı.    

"Üye Hizmetleri", "Dış Ticaret", "Uluslararası Etkinlikler", "Ulusal ve Uluslararası Projeler", "Kongre ve Fuarlar", "Sektör Çalışmaları", "Dijital Dönüşüm", "Eğitim, İstihdam", "Ankara Turizmi" bölümlerinden oluşan raporda, ATO'nun etkin ve etkili çalışmaları sonucunda ülke ekonomisi açısından ortaya çıkardığı verimlilik yer alıyor.

ATO'nun Verimlilik Fuarı'nda yer almasını değerlendiren ATO Başkanı Baran, üyeye sundukları tüm hizmetlerde verimliliği esas aldıklarını söyledi. Baran, "Ankara Ticaret Odası olarak bizim odağımızda üyelerimiz var. Onların azmine, geleceğine, ekonomisine can vermekle mükellefiz. Bu nedenle biz verimliliğin kalesi olmak için çalışıyoruz" dedi. Ticaretin nabzını tutan ve sektörlerin sesi olan bir anlayışla çalışmalarını yönlendirdiklerini kaydeden Baran,  "Ankara ticaretinde çığır açmayı dert edindik. Büyüme, gelişme ve verimlilik üzerine kurulu yönetim anlayışımızla topyekûn verimlilik için çalışıyoruz" diye konuştu.