Görüşlerinizi
Paylaşın
ATO'NUN ACI GÜNÜ

-GEÇİRDİĞİ RAHATSIZLIK SONUCU VEFAT EDEN ATO MECLİS ÜYESİ SÜLEYMAN CİCİ, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI.

 

25 OCAK 2019-Geçirdiği rahatsızlık sonucu vefat eden Ankara Ticaret Odası (ATO) 60 No'lu Restoran, Lokanta ve Kafe Hizmetleri Meslek Komitesi Meclis Üyesi Süleyman Cici, son yolculuğuna uğurlandı.

Cici için 24 Ocak Perşembe Günü Ankara Ticaret Odası Hizmet Binası Bahçesi'nde bir tören düzenlendi. Törende Cici'yi ATO Yönetim Kurulu, Meclis ve Komite üyeleri, ailesi ve arkadaşları yalnız bırakmadı.  Cici, bugün de, Cuma namazını müteakip Çubuk-Sünlü Camii'nde kılınan cenaze namazı sonrası Sünlü Mezarlığı'nda toprağa verildi.

1972 yılında Trabzon'un Maçka ilçesinde doğan Süleyman Cici, aşçılık mesleğine genç yaşlarda başladı ve mesleğin tüm kademelerinde görev yaparak büyük başarılara imza attı. Başkent Aşçılar ve Turizm Derneği üyesi olan ve dernek yönetiminde görev alan Cici, Türkiye Aşçılar Federasyonu Disiplin ve Denetleme Kurulu Başkanlığı görevini de yaptı. ATO'nun 14 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirdiği seçimlerde, 60 No'lu Restoran, Lokanta ve Kafe Hizmetleri Meslek Komitesi'nden Meclis Üyesi olarak seçilen Cici, sektörünü ATO'da başarıyla temsil ediliyordu. Cici, evli ve iki çocuk babasıydı.

ATO Başkanı Gürsel Baran, Süleyman Cici'nin genç yaşta vefatından derin üzüntü duyduğunu belirterek, Cici'nin ATO'da görev yaptığı kısa süre içerisinde sektörünü layıkıyla temsil ettiğini ve kişiliği ile iz bıraktığını söyledi. Baran, Cici'nin ailesine ve ATO camiasına başsağlığı diledi.