Görüşlerinizi
Paylaşın
KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİM SEMİNERLERİ ATO'DA DEVAM EDİYOR

-KİŞİSEL GELİŞİM HAFTALARI EĞİTİM SEMİNERLERİ BEŞİNCİ HAFTASINDA KÜRŞAT TUNCEL'İ AĞIRLADI.

9 NİSAN 2019-Ankara Ticaret Odası'nın (ATO) Tesisat İnşaat Sanayi Malzemecileri Derneği (TİMKODER) ile birlikte organize ettiği 'Kişisel Gelişim Haftaları Eğitim Seminerleri' beşinci haftasında Satış Eğitmeni Kürşat Tuncel'i konuk etti.

ATO Meclis Salonu'nda yoğun katılımla gerçekleşen seminerde Kürşat Tuncel 'Bir Horoza Nasıl Çalar Saat Satarsınız' başlıklı bir seminer verdi. Ticaretin en önemli alanı olan satış ve pazarlamanın öneminden bahseden Tuncel, satış ve pazarlama yöntemleri ile kişilerin satın alma eğitimlerini anlattı. İnsanların

Kişilerin satın alma eğilimlerinden ve bunların yönlendirilmesine ilişkin yöntemlerden bahseden Tuncel, insanların bir yıl içinde satın aldığı şeyler içinde yüzde 60'ının ihtiyaç olmadığı halde satın alınan ürünlerden oluştuğunu söyledi. Tuncel, pazarlama sektörünün, insanların neyi neden yaptıklarına, motivasyonlarına ve nasıl karar aldıklarına bakmak gerektiğini anlattı. Tuncel, "Beynimiz satın alma sürecinde önce karar verir sonra düşünür. Beynimiz kaybetme düşüncesinden hoşlanmaz. Faydalardan çok kaybetme riskine odaklanır" diyerek, izleyicilere pazarlama tüyoları verdi.

Seminere,  TİMKODER Başkanı Tekin Yetiş, TİMKODER üyeleri ile çok sayıda ATO üyesi ve konuk katıldı.