Görüşlerinizi
Paylaşın
ATO'DAN MECLİS VE KOMİTE ÜYELERİYLE, PERSONELİNE EHLİYET VE KİMLİK DEĞİŞTİRME KOLAYLIĞI

NÜFUS VE VATANDAŞLIK İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, ATO ORGAN ÜYELERİYLE PERSONELİNİN EHLİYET VE KİMLİK YENİLEME İŞLEMLERİNİN KOLAYLIKLA YAPILABİLMESİ İÇİN, GEÇİCİ HİZMET MERKEZİ KURDU.

 

ATO BAŞKANI BARAN VE NVİ GENEL MÜDÜRÜ SARIİBRAHİM, GEÇİCİ HİZMET MERKEZİNİ ZİYARET EDEREK, ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ. 

 

ATO BAŞKANI BARAN: "HİZMETİ MERKEZİMİZE KADAR TAŞIYAN NÜFUS VE VATANDAŞLIK İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE TEŞEKKÜR EDİYORUM"

 

BARAN: "BÜROKRASİYİ HANTALLIKTAN KURTARAN HÜKÜMET, HİZMETİ DE VATANDAŞIMIZIN AYAĞINA GETİRİYOR"

 

1 MAYIS 2019 - İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, Ankara Ticaret Odası'nın (ATO) organ üyeleriyle personelinin kimlik ve ehliyet yenileme işlemlerinin kolaylıkla yapılabilmesi için, geçici hizmet merkezi kurdu.

 

ATO Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Hüseyin Engin Sarıibrahim ile birlikte geçici hizmet merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Görevli personel Recep Coşkun'a özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Baran, "Hizmeti merkezimize kadar taşıyan Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum" dedi.

 

ATO'nun hizmetlerini dijital ortama taşıyarak üyelerin işlemlerini hem kolaylaştırdığını hem de zaman kazandırdığının altını çizen Baran, "Meclis ve komite üyelerimizle personelimize kimlik ve ehliyet değiştirme hizmeti Odamızda veriliyor. Sunduğumuz bu kolaylıkla onların da zamanlarını işlerine ayırmaların sağladık" dedi.

 

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün ATO'da geçici hizmet merkezi kurmasının önemine dikkat çeken Baran, "Bürokrasiyi hantallıktan kurtaran hükümet, hizmeti de üyelerimizin ayağına getiriyor" diye konuştu.

 

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Geçici Hizmet Merkezi ATO'da 10 Mayıs 2019 tarihine kadar faaliyet gösterecek.