Görüşlerinizi
Paylaşın
ATO BAŞKANI BARAN, ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKANI'NI ZİYARET ETTİ.

-ATO BAŞKANI BARAN: "BAŞKENTİMİZİ LAYIK OLDUĞU YERE TAŞIMAK İÇİN TÜM PAYDAŞLARLA BİRLİKTE ÇALIŞMAYA HAZIRIZ."

 

18 TEMMUZ 2019- Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Ankara'nın geleceği için tüm kamu ve özel kurumlarla, sivil toplum kuruluşlarının birlikte hareket etmesi gerektiğini belirterek, "Başkentimizi layık olduğu yere taşımak için tüm paydaşlarla birlikte çalışmaya hazırız" dedi.

 

ATO Başkanı Gürsel Baran, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen'i makamında ziyaret etti. Yeniden seçilmesinin ardından çalışmalarına aralıksız devam eden Alper Taşdelen'i kutlayan Baran, Ankara'nın yıllardır gelişmesine fırsat verilmeyen; savunma sanayiinden eğitime, termal turizmden doğa sporları ve tarihi dokusuna pek çok alanda önemli bir merkez olduğuna dikkat çekti.

 

Baran'ın sözlerine katıldığını belirten Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen de, "Geleceğe bırakacağımız eserlerle yaşanabilir planlı bir kent için bizler de elimizi taşın altına koymaya hazırız" şeklinde konuştu. Taşdelen, Ankara'ya kazandırılacak önemli bir eser üzerinde çalışmalarının devam ettiğinden söz ederek, Kurtuluş Savaşı Müzesi projesi hakkında bilgi verdi.

 

ATO Başkanı Baran'a ziyareti sırasında, ATO Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz, ATO Meclis Başkan Yardımcıları Vecdet Fehmi Şendil ve Alaattin Doğan, ATO Yönetim Kurulu Üyeleri Halil İlik, Mehmet Fatih Çetinkaya ve Nuh Acar eşlik etti.