Görüşlerinizi
Paylaşın
ATO BAŞKANI BARAN, VALİ ŞAHİN'LE ŞAŞMAZ'DA İNCELEMELERDE BULUNDU.

ATO BAŞKANI BARAN, ANKARA VALİSİ ŞAHİN İLE BİRLİKTE ŞAŞMAZ OTO SANAYİ SİTESİ'Nİ ZİYARET ETTİ.

4 OCAK 2020 -  Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Ankara Valisi Vasip Şahin ve ATO 55 No'lu Motorlu Kara Taşıtları, Servis, Bakım ve Onarım Hizmetleri Meslek Komitesi Üyeleri ile birlikte Etimesgut İlçesi'nde bulunan ve 4 bin dükkanın faaliyet gösterdiği, Ankara'nın en büyük sanayi sitesi olan Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi'ni ziyaret ederek, yerinde incelemelerde bulundu.

Vali Şahin ve ATO Başkanı Baran, sanayi sitesinde bulunan oto tamircisi, kaportacı, boyacı, elektrikçi, anahtarcı, lastikçi gibi işyerlerini tek tek ziyaret ederek, çalışanlar ve firma sahipleriyle sohbet etti. Ankara nüfusuna oto sanayi konusunda hizmet veren firmaların sektörel ve bölgesel sorunlarını dinleyen Vali Şahin ve Başkan Baran, Ankara Oto Esnaf Sanatkârları Odası Başkanı Mustafa Arslanoğlu ile de bir araya gelerek görüş ve önerilerini dinledi.

Şahin ve Baran'ın ziyaretine, Ankara Oto Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Mustafa Arslanoğlu, ATO 55 No'lu Motorlu Kara Taşıtları, Servis, Bakım ve Onarım Hizmetleri Meslek Komitesi Başkanı Recep Atmaca, Komite Başkan Yardımcısı Adem Soylu ile Komite Üyeleri İbrahim Ayhan, Yavuz Vural, Elvan Tetik eşlik etti.