Görüşlerinizi
Paylaşın
ATO YÖNETİM KURULU'NDAN MÜSAİD'A ZİYARET

3 MART 2020-Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'ni (MÜSİAD) ziyaret ederek,  haftalık olağan Yönetim Kurulu Toplantısı'na konuk oldu.

MÜSİAD Ankara Binası'nda gerçekleşen toplantıda, Ankara için birlikte yapılacak projeler ve güncel konular üzerine istişarelerde bulunuldu. ATO Başkanı Baran, ziyaretlerinin MÜSİAD Ankara Yönetim Kurulu'na gecikmiş bir "hayırlı olsun" ziyareti olduğunu söyledi. Ankara için çalışan kuruluşların ortak çatı altında buluşmasının kent ekonomisine olan katkısının önemine değinen Baran, MÜSİAD Ankara ile Ankara Ticaret Odası'nın kardeş kuruluşlar olduğunu kaydetti.

MÜSİAD Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basri Acar da konuşmasında, sivil toplum kuruluşlarının tabanla tavan arasındaki ilişkileri kuran yapılar olduğunu belirterek, birlikte çalışma yaptıklarında daha güçlü olacaklarını ifade etti.

ATO Başkanı Baran'a ziyaretinde ATO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Temel Aktay, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ülkü Karakuş, Yönetim Kurulu Üyeleri Adem Ali Yılmaz, Ali Yıldız, Mehmet Fatih Çetinkaya, Nihat Uysallı ve aynı zamanda MÜSİAD Ankara Yönetim Kurulu Üyesi olan Nuh Acar eşlik etti. Toplantıya, MÜSİAD Ankara Yönetim Kurulu'nda yer alan ATO Meclis Üyeleri Aydın Erkoç, Burhan Varol, Fikret Göktaş da katıldı.