Görüşlerinizi
Paylaşın
'İŞ İNSANLARI SEMİNERLERİ 2020'NİN SON PROGRAMI ATO'DA YAPILDI

-SABİT SAKİN, "SATIŞTA DÖNÜŞÜMÜN ŞİFRELERİ" BAŞLIKLI SUNUMUNU GERÇEKLEŞTİRDİ.

 

13 MART 2020-Ankara Ticaret Odası'nın (ATO), ATO üyesi işveren ve yöneticilere özel olarak gerçekleştirdiği "İş İnsanları Seminerleri 2020"nin kapanış programı Satış Eğitimcisi Sabit Sakin'in "Satışta Dönüşümün Şifreleri" başlıklı sunumu ile ATO Meclis Salonu'nda yapıldı.

 

Satışta yeni nesil yaklaşımlar ve bu yaklaşımları uygulamanın önemini anlatan Sakin,  yeni trendler hakkında da bilgi verdi. Satışta tecrübenin önemli olduğunun altını çizen Sakin, "Tecrübe başarılı bir satışın getirisidir. Ancak son dönemde ebeveynler çocuklarının satışla alakalı bölümlerde çalışmasını istemiyor. Şirketlerin bu durumu çözerek yaş dağılımında eşitlik sağlamaları gerekli" dedi.

 

Mega kentlerin ekonomik güç değişikliği, iklim değişikliği, kaynak kıtlığı gibi birçok olaydan etkilendiğini ve demografik ve sosyal yaşam gibi birçok konuyu da etkilediğini belirten Sakin, "Bu durum yeni iş modellerini, teknoloji ve planlama yaklaşımlarını beraberinde getirirken yıllardır süre gelen satış geleneğinin ve alma davranışlarının dönüşüme uğramasına neden olacak" dedi.

 

Sakin, sunum boyunca katılımcıların sorularını da cevapladı.