Görüşlerinizi
Paylaşın
ANKARA, DİJİTAL EĞİTİM SEFERBERLİĞİ İLE DEVAM EDİYOR

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Ankara Ticaret Odası (ATO), TOBB Ankara Genç Girişimciler Kurulu ve Habitat Derneği iş birliğinde Ankara için dijital eğitim seferberliği devam ediyor. Ankara dijital eğitim seferberliği ile bireyleri, toplulukları ve işletmeleri bir araya getirerek; onların büyümek için ihtiyaç duydukları becerilere, kaynaklara ve bilgilere erişmelerine yardımcı olmak amaçlanıyor.

Çalışma kapsamında, Türkiye toplumunun ve ekonomisinin dijitalleşmesine odaklanan bir dizi farklı eğitim, program ve atölye çalışmasına ev sahipliği yapılacak.

Ankara Ticaret Odası (ATO) olarak, Habitat Derneği ile imzalanan bölgesel topluluk merkezi işbirliği protokolü kapsamında, Habitat Derneği'nin başlattığı online eğitim hareketine destek veriyor ve daha çok kişinin bu eğitimlerden yararlanması için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Siz de online olarak gerçekleştirilecek eğitimlere katılabilir ve etkileşimli olarak becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Evde kal, #OnlineKal ve bize katıl!"

Eğitimler, bu alanda bilgi sahibi olmak ve kendini geliştirmek isteyen her yaş aralığının katılımına açıktır.

NOT: Eğitimlere katılım ücretsizdir. Eğitim sonrasında katılımcılara blockchain altyapısı ile online katılım belgesi verilecektir.

 

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Saygılarımızla.

Ankara Ticaret Odası