Görüşlerinizi
Paylaşın
ANKARA DİJİTAL EĞİTİM SEFERBERLİĞİ ARALIK AYI EĞİTİM PROGRAMLARI HAKKINDA

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Ankara Ticaret Odası (ATO), TOBB Ankara Genç Girişimciler Kurulu ve Habitat Derneği iş birliğinde Ankara Dijital Eğitim Seferberliği 2020 yılı eğitimleri, son oturumları ile devam ediyor. Ankara Dijital Eğitim Seferberliği ile bireyleri, toplulukları ve işletmeleri bir araya getirerek, onlara büyümek için ihtiyaç duydukları beceri, kaynak ve bilgilere erişmelerinde yardımcı olmak amaçlanıyor.

Çalışma kapsamında Türkiye toplumunun ve ekonomisinin dijitalleşmesine odaklanan bir dizi farklı eğitim, program ve atölye çalışmasına ev sahipliği yapılacak.

Aralık ayı eğitimlerinde yeni nesil teknolojiler ve girişimcilik konuları öne çıkıyor.

Ankara Ticaret Odası olarak Habitat Derneği ile imzalanan bölgesel topluluk merkezi işbirliği protokolü kapsamında, Habitat Derneği'nin başlattığı online eğitim hareketine destek veriyoruz ve daha çok kişinin bu eğitimlerden yararlanması için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Siz de online gerçekleştirilecek eğitimlere katılabilir ve etkileşimli olarak beceri ve dijital yetkinliklerinizi geliştirebilirsiniz.

"Evde kal, #OnlineKal ve bize katıl!"

Eğitimler, her yaş aralığından bu alanda bilgi sahibi olmak ve kendini geliştirmek isteyen herkesin katılımına açıktır. Katılmak istediğiniz her eğitim için linkleri verilen başvuru formlarını doldurmanız gerekmektedir.

Eğitim gününden 1 (Bir) gün önce eğitimin gerçekleştirileceği Zoom programı bağlantı bilgisi başvuru yapmış olduğunuz mail adresine gönderilecektir. Lütfen mail adreslerinizi ve iletişim bilgilerinizi tam ve eksiksiz doldurunuz.

NOT: Eğitimlere katılım ücretsizdir. Eğitim sonrasında katılımcılara Blockchain altyapısı ile online katılım belgesi verilecektir.

 

Aralık 2020 Online Eğitim Programı ve Kayıt Linkleri için tıklayınız.


Bilgilerinize önemle sunarız.

Saygılarımızla.

Ankara Ticaret Odası