Görüşlerinizi
Paylaşın
ONLINE EXPORT AKADEMİ

Sayın Üyemiz,

TOBB'dan gelen yazıda, Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü bünyesinde kadın ve genç girişimcilerimize ihracat desteklerini daha iyi anlatabilmek, onların bu desteklerimizden daha fazla yararlanmalarını sağlayabilmek, ihracat destekleri anlamında yeni ihtiyaçlar ile kadın ve genç girişimcilerimizin rekabet avantajı sağlayabilecekleri sektörleri tespit etmek, bu sayede de uluslararası rekabetçiliklerini ve e-ihracattan aldıkları payı artırabilmek, bu amaçla eğitimler vermek misyonu ile "Kadın ve Genç Girişimciler İhracat Daire Başkanlığı" oluşturulmuştur.

Bu çalışmalar kapsamında, ihracat potansiyeli taşıyan kadın ve genç girişimcilerimizin bilgi, deneyim ve network ihtiyaçlarının giderilmesine destek olmak amacıyla, UPS Hızlı Kargo Taşımacılığı A.Ş. (UPS) ile işbirliği içinde "Export Akademi - Kadın ve Genç Girişimci İhracatçı Yetiştirme Programı" oluşturulmuştur. Pandemi nedeni ile söz konusu Program 2020 yılı Nisan ayında elektronik ortama taşınmıştır.

Bir sonraki Export Akademi Programı, Türkiye çapında tüm KOBİ'lerimize yönelik olarak 30 Eylül 2021 Perşembe günü, saat 09:30'da gerçekleştirilecektir.

Zoom sistemi üzerinden gerçekleştirilecek "Online Export Akademi Programı"na kayıt olmak için tıklayınız.

Program akışına ulaşmak için tıklayınız.

Toplantıya ilişkin gerekli bilgiler kayıt aşamasının ardından katılımcılara iletilecek olup, kullanılacak programa ilişkin Zoom Meeting Kurulum ve Kullanım Kılavuzuna bu linkten ulaşabilirsiniz.


Bilgilerinize önemle duyurulur.

Saygılarımızla,
Ankara Ticaret Odası