100 Konut   
 Bağış 
Görüşlerinizi
Paylaşın
S.S. TİFTİK VE YAPAĞI TARIM SATIŞ KOOPERATİFLERİ BİRLİĞİ İHALE İLANI

Sayın Üyemiz,

S.S. Tiftik ve Yapağı Tarım Satış Kooperatifleri Birliği depolarında mevcut 20.000 Kg. (20 Ton) 2022 yılı mahsulü natürel tiftik, açık artırma usulü ile satışa sunulacaktır. Satış (20 tonun) tamamı için tek seansta gerçekleştirilecektir. Açık artırma 28 HAZİRAN 2022 tarihinde Salı günü saat 11.00'de Macun Mahallesi 171. Sokak No:4 Yenimahalle/ANKARA adresindeki Ankara Ticaret Borsası'nda yapılacaktır

Satış gerçekleşmediği takdirde 05 TEMMUZ 2022 ve 19 TEMMUZ 2022 tarihinde Salı günü aynı saat ve aynı adreste tekrarlanacaktır. Tekrarlama günleri için ayrıca mektup gönderilmeyecek olup, değişiklikler Tiftikbirlik web sayfasından duyurulacaktır.

İhaleye iştirak edebilmek için iştirakçilerin teminatlarına ilişkin belgeyi bir gün önceden veya aynı gün ihale başlamadan önce Tiftik Birlik Genel Müdürlüğü Mali ve İdari İşler Müdürlüğüne tevdi ve teslim etmiş olmaları gerekmektedir.

Satış şartnamesi ve diğer konularda daha fazla bilgi almak isteyen üyelerimiz, Birliğin Ticaret ve İşletme Müdürlüğü ile irtibata geçebilirler.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Ticaret Odası