Görüşlerinizi
Paylaşın
ATO'NUN TEKNOFEST STANDINA YOĞUN İLGİ

ANKARA TİCARET ODASI, DÜNYA BİRİNCİLİĞİ ALDIĞI "ATONET" ÜYE HİZMET PLATFORMU" DİJİTAL UYGULAMASI İLE TEKNOFEST ANKARA'DA YER ALDI.

 

3 Eylül 2023 -  Ankara Ticaret Odası'nın (ATO), Dünya Odalar Yarışması'nda dünya birinciliği kazandığı "ATONET Üye Hizmet Platformu" adlı dijital uygulamasını tanıttığı TEKNOFEST Ankara standı büyük ilgi gördü. ATO Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, TEKNOFEST ziyaretinde yaptığı konuşmayı dinleyerek, festival kapsamındaki etkinliklere katıldı. ATO standında incelemelerde bulunan Baran, festivaldeki diğer stantları da ziyaret etti.  

 

Ankara Ticaret Odası, Cumhuriyet'in 100. yılında Başkent'te ilk kez düzenlenen ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği dünyanın en büyük uzay, havacılık ve teknoloji festivali TEKNOFEST Ankara'da stant açtı. 30 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasında Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3) ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yürütücülüğünde Etimesgut Havaalanı'nda gerçekleştirilen festivalde, Ankara Ticaret Odası standında "ATONET Üye Hizmet Platformu" adlı dijital uygulama tanıtıldı. 

 

ATO'nun TEKNOFEST Ankara'daki standında, görevli personel tarafından ATONET hakkında ziyaretçilere detaylı bilgi verilirken, uygulamayı deneyimlemeleri de sağlandı. Ankara Ticaret Odası standını ATO Meclis Başkanı Mustafa Deryal, ATO Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Akça ve Yasin Özyolu ile çok sayıda ATO üyesi de ziyaret etti.

 

Cumhuriyet ile yaşıt Ankara Ticaret Odası, üyelerinin iş ve işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla dijital hizmetlerini tek çatı altında bir araya getirdiği "ATONET Üye Hizmet Platformu" uygulamasıyla katıldığı Milletlerarası Ticaret Odası'na (ICC) bağlı faaliyet yürüten Dünya Odalar Federasyonu'nun (WFC) düzenlediği "2023 Dünya Odalar Yarışması"nda bu yılın Temmuz ayında "En İyi Oda Sistemi İnovasyon Projesi" kategorisinde ABD'li ve Çin'li rakiplerini geride bırakarak "Dünya Birinciliğini" kazanmıştı.