Görüşlerinizi
Paylaşın
FROEXPO HAKKINDA

Sayın Üyemiz,


T.C. Haydarabad Başkonsolosluğu'ndan Odamıza gelen duyuruda, Hindistan'ın en büyük ve etkili franchise firmalarından biri olarak tanımlanan, gerek Hindistan'da gerekse yurtdışında oldukça güçlü medya, basın-yayın ve network'e sahip olan "FRANCHISE INDIA"nın (www.franchiseindia.com) Başkanı Gaurav Marya ile yapılan görüşmede, Franchise India'nın etkili franchise, bayilik ve distribütörlük hizmetlerinden ve bugüne dek aracılık ettikleri milyarlarca dolarlık iş bağlantılarından söz edildiği, iş ortaklıkları için mükemmel bir zemin olarak tanımladıkları FROEXPO (Franchise and Retail Opportunity Expo) hakkında bilgi verildiği bildirilmiştir.

200'den fazla markanın 8 binden fazla potansiyel yatırımcıyla buluşmasının öngörüldüğü FROEXPO'nun 16-17 Mart 2024 tarihlerinde Haydarabad'da düzenleneceği de belirtilmiştir.

FROEXPO'nun gerek Hindistan piyasasına girmek isteyen gerek ülkemizdeki yatırımlarını genişletmek isteyen firmalar için oldukça faydalı imkânlar sunabileceğinin ifade edildiği yazıda; franchise vermek, yatırım için sermaye bulmak ve bayilik/distribütörlük anlaşmaları yapmak isteyen firmaların anılan fuara iştirak etmelerinin, yeni fırsatlar ve ufuklar sağlayabileceği de değerlendirilmiştir.

Franchise India, Başkonsolosluğun da nezaretinde, Türk firmaları için gereken tüm lojistik düzenlemeleri uygun bir ücretlendirmeyle yapacaklarını bildirmiştir.

Franchise India'nın vereceği hizmetler arasında, katılımcı firmaların stantlarının ve B2B toplantı salonunun bulunacağı bir pavilyon, Franchise India'nın sosyal medya platformlarında pavilyonun tanıtımı, basında reklam yapılması, tüm yatırımcı üyelere tanıtım e-postalarının gönderilmesi, fuar alanında ve ünlü AVM'lerde fiziksel tanıtım panolarının kurulması gibi hususlar da yer almaktadır.

 

FROEXPO'ya katılmak isteyen üyelerimizin 15 Ocak 2024 tarihine kadar Ticaret Ataşeliğimiz ile temasa geçmeleri (haydarabad@ticaret.gov.tr) gerekmektedir.

 

Bilgilerinize sunarız.

 

Saygılarımızla,

Ankara Ticaret Odası