Görüşlerinizi
Paylaşın
CONSENSUS FİNANS FUARI'NA KATILIM HAKKINDA

Sayın Üyemiz,

 

ABD Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı'ndan ulaşan yazıda, 29 - 31 Mayıs 2024 tarihlerinde, ABD'nin Texas-Austin bölgesinde gerçekleşecek "Consensus Finans Fuarı"na Türkiye'den götürülmek üzere Türk iş insanlarından oluşan bir heyet organize edildiği ifade edilmektedir.

 

Yazıda, ABD  Ticaret Müsteşarlığı Resmi heyetin katılımcılarına sağlayabileceği avantajlardan bazıları şu şekilde sıralanmıştır:

  

-Amerikalı firmalar ile B2B ve B2G toplantı desteği  

-Fuar alanına ücretsiz pro giriş hakkı  

-Konferans ve eğitimlere katılma hakkı  

-Kayıt sırası bekleme zorunluluğunu ortadan kaldıran kimlik basımı  

-Uluslararası Ticaret Merkezi'ni kullanma hakkı-özel toplantı odaları, bilgisayar, yazıcı, hızlı internet erişimi ve atıştırmalıkların olduğu lounge olanakları sunulacaktır.  

-Uluslararası delegelere özel hoş geldin brifingi  

-Stant açan firmaların listesine erişim hakkı  

-Otel fiyatlarında özel indirimli fırsatlar ve fuara ücretsiz ulaşım imkânı  

-Anlaşmalı otellerden fuar alanına ücretsiz ulaşım  


Yazıda, delegasyona katılım ücretinin kişi başı 270 ABD doları olduğu ve fuara delegasyon ile katılmak isteyen firmaların 25 Mart 2024 tarihine kadar ali.bestas@trade.gov e-posta adresi ile iletişime geçmeleri gerektiği belirtilmiştir.

 

Fuar'ın, Amerika'ya ihracat yapmak isteyen firmalara uygun olmadığı vurgulanarak, Amerika'da firma kurarak büyümek isteyen ya da ürün veya teknoloji satın almak isteyen firmaların katılımı için uygun olduğu önemle belirtilmiştir.

 

Fuar ile ilgili detaylı bilgi için https://consensus2024.coindesk.com/  

 

Bilgilerinize sunarız,


Saygılarımızla.