Görüşlerinizi
Paylaşın
3. ANKARA MARKA FESTİVALİYENİ YOLLAR, YENİ YÖNLER, YENİ YÖNTEMLER...

İlham Veren İsimler, Marka Fikirleri Ankara'da 3. Kez Buluşuyor ...


Ankara Ticaret Odası tarafından düzenlenen "3. Ankara Marka Festivali" 13-14-15 Aralık 2017'de Congresium'da yapılacak. 

Ulusal ve Uluslararası konuşmacıları, deneyim alanları, eğitim programları, fuarı, imza günleri ve şaşırtıcı etkinlikleri ile Ankaralılarla buluşmaya hazırlanıyor. 

Küreselleşme olgusu ile birlikte artan rekabet, uluslararası pazarlarda tutunma ve firmaların ticari faaliyetlerini sağlıklı ve sürdürülebilir şekilde devam ettirebilmeleri önündeki en büyük engellerden birisini oluşturmaktadır. Piyasalarda tüketiciye sunulan ürün çeşitliliğinin artması ve genel olarak birbirine benzer özellikler taşıması sebebiyle artık firmalar açısından farklılaşma açık bir ihtiyaç olarak ortaya çıkmıştır. Bu farklılaşma ise ancak marka ile sağlanabilir.

İçinde kalite, güven, garanti gibi birçok hususu barındıran marka, ürüne anlam katan ve şirketin değerini arttıran en önemli unsurdur. Bugün dünya geneline bakıldığında en fazla küresel markaya sahip ülke ekonomilerinin daha güçlü oldukları görülmektedir. Dolayısıyla bir ülke sahip olduğu markalar kadar zengindir.

Türkiye ihracatının önündeki en büyük engellerden birisini oluşturan husus, Türk markalarının uluslararası pazarlarda yeterince yer edinememesidir. Ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasının istenilen düzeyde sağlanabilmesi için marka bilincinin yerleştirilmesi ve dünya pazarlarında yer alacak markalar çıkarılması büyük önem arz etmektedir.

3. Ankara Marka Festivali'nde; 3 bin 500 kişilik ana salonda ulusal ve uluslararası alanda marka ve pazarlama düşünürleri, iş dünyasının liderleri, bilim-kültür-sanat dünyasından yerli ve yabancı 100'ün üzerinde yaratıcı ve marka isimler ilham verecek, yeni yollar açacak, eşsiz deneyimlerini paylaşacaklardır.

300'er kişi kapasiteli diğer 3 salonda sertifikalı eğitim programları olarak;

-Marka Forumu

-Pazarlama Forumu

-Global Trendler Forumu

-Girişimcilik-StartUP Forumu

-Dijital Teknolojiler Forumu gerçekleştirilecektir.

Telefon

(312) 201 82 62

(312) 201 82 70

E-Posta

gulten.deliktas@atonet.org.tr

ozge.kaynak@atonet.org.tr