Görüşlerinizi
Paylaşın
17. KOMİTE -
TEKSTİL - TUHAFİYE - MEFRUŞAT MESLEK KOMİTESİ
ATO YÖNETİMİ GÖREV DAĞILIMI YAPTI

-GÜRSEL BARAN BAŞKANLIĞINDA İLK TOPLANTISINI YAPAN ATO YÖNETİMİ GÖREV DAĞILIMINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

-TEMEL AKTAY VE HALİL İBRAHİM YILMAZ BAŞKAN YARDIMCISI SEÇİLİRKEN, MURAT ÜLKÜ KARAKUŞ SAYMAN ÜYE OLARAK GÖREV ALDI.

-ATO'NUN YENİ YÖNETİMİ 4 YIL GÖREV YAPACAK.

 

26 NİSAN 2018- Ankara Ticaret Odası'nın (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran başkanlığında gerçekleştirdiği ilk yönetim kurulu toplantısında görev dağılımı yapıldı. Temel Aktay ve Halil İbrahim Yılmaz Başkan Yardımcısı seçilirken, Murat Ülkü Karakuş Sayman Üye olarak görev aldı.

Ankara Ticaret Odası'nın Komite ve Meclis Üyeliği seçimleri 14 Nisan 2018 Cumartesi tarihinde gerçekleştirilmiş,  20 bin 268 üyenin oy kullandığı seçimler ATO tarihinin en yüksek katılım oranlı seçimi olarak tarihe geçmişti. ATO Congresium'da 140 sandığın kurulduğu seçimde, 67 meslek komitesinin 181'i meclis üyesi olmak üzere 429 üyesi seçilmişti.

ATO seçimlerinin ikinci aşaması olan Yönetim Kurulu Başkan ve üyelerinin seçimi ise 20 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilmişti. Bu seçimlerde de Gürsel Baran Yönetim Kurulu Başkanı, Adem Ali Yılmaz, Edip Balcı, Halil İbrahim Yılmaz, Halil İlik, Mehmet Fatih Çetinkaya, Murat Ülkü Karakuş, Nihat Uysallı, Nuh Acar, Süleyman Ekinci ve Temel Aktay da Yönetim Kurulu Üyeleri olarak seçilmişlerdi.

ATO'nun bugün yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında da görev dağılımı gerçekleştirildi. Temel Aktay ve Halil İbrahim Yılmaz Başkan Yardımcısı, Murat Ülkü Karakuş ise Sayman Üye olarak görev aldı.