Görüşlerinizi
Paylaşın
29. KOMİTE -
KÖMÜR VE YERALTI KAYNAKLARI MESLEK KOMİTESİ
DÖNÜŞEN KOBİ PROGRAMI-FİNANSAL DÖNÜŞÜM EĞİTİMİ


Sayın Üyemiz,

 

Standard Chartered Foundation tarafından finanse edilen, Youth Business International ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen "Dönüşen KOBİ Programı" Covid-19 sebebiyle zorluk yaşayan KOBİ ve genç girişimcilerin teknoloji ve finans alanında dayanıklılıklarını artırmak amacıyla ücretsiz eğitimler, atölyeler ve podcast yayınları gerçekleştirmektedir. Eğitimlere katılan KOBİ ve genç girişimciler yılın son çeyreğinde düzenlenecek olan Ideathon, Girişimcilik Kampı ve Hızlandırıcı Etkinlikleri'ne dahil olup, hibe desteği kazanma şansı elde edecektir.

 

Program kapsamında düzenlenen "Finansal Dönüşüm Eğitimi" 24 Nisan 2022 Pazar günü, saat 13:00'te gerçekleştirilecektir. 

 

KİMLER BAŞVURUDA BULUNABİLİR?


Eğitim, finansal dönüşüm konusunda kendini geliştirmeye istekli KOBİ, girişimci ve girişimci adaylarının katılımına açıktır.  

 

EĞİTİMİN TARİHİ


Eğitim, 24 Nisan 2022 Pazar günü, 13:00'te online olarak gerçekleşecektir.

EĞİTİMİN İÇERİĞİ

Finansal Dönüşüm Eğitimi

- KOBİ'ler İçin Finansal Okuryazarlık 

- İşletme Bütçe Yönetimi ve Riskleri 

- Finansal Tablolara İlişkin Analizler 

- İşletmelerde Finansal Kaynak Yönetimi 

- KOBİ'ler İçin Kriz Yönetimi 

 

EĞİTİMİN DETAYLARI


- Eğitim çevrim içi gerçekleştirilecektir. 

- Eğitime katılım ücretsizdir.  

- Başvuruları olumlu sonuçlananlara geri dönüş yapılacak olup eğitim linki katılımcıların başvurularını yapmış oldukları e-mail adreslerine gönderilecektir.  

 

SON BAŞVURU TARİHİ


23 Nisan 2022 Cumartesi saat 23:59'a kadar başvuru yapılabilir.

 

DETAYLI BİLGİ


Proje hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve eğitim sürecine dair her türlü sorunuzun cevabı için donusenkobi@habitatdernegi.org adresine mail atabilirsiniz.

 

PROJE HAKKINDA

 

Büyük firmalarla karşılaştırıldığında daha kırılgan bir piyasaya ve finansal yapıya sahip olan KOBİ'lerin, Covid-19 pandemisi döneminde  dayanıklılıklarının artırılıp sürdürülebilirliklerinin sağlanması kaçınılmaz bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. 

 

Standard Chartered Foundation tarafından finanse edilen, Youth Business International ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen Dönüşen KOBİ Programı, Covid-19 sebebiyle zorluk yaşayan KOBİ ve genç girişimcilerin teknoloji ve finans alanında dayanıklılıklarını artırmayı amaçlamaktadır. 

 

Bu kapsamda, geçtiğimiz yıl Finansal Dönüşüm ve Dijital Dönüşüm eğitimleri verilmiş ve Girişimcilik Kampı ve Hızlandırıcı Programı'na dahil olup seçilen 5 KOBİ'ye hibe desteği verilmiştir. 2021 yılında 1000 kişiden fazla katılımcıya ulaşan Dönüşen KOBİ programı 2022 yılında da devam etmektedir.

 

Yılın son çeyreğinde düzenlenecek olan Ideathon ve Girişimcilik Kampı'na katılıp hibe desteği alabilmek için proje kapsamında gerçekleştirilen eğitim oturumlarından en az birine katılım sağlamak zorunludur.

 

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

 

Saygılarımızla,

Ankara Ticaret Odası