Görüşlerinizi
Paylaşın
62. KOMİTE -
GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ MESLEK KOMİTESİ
"GAYRİMENKULLLERİN DEĞERİNİ BİLİN" ETKİNLİĞİ ATO'DA YAPILDI

1 Şubat 2024-Ankara Ticaret Odası (ATO) gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren üyelerine yönelik "Gayrimenkullerin Değerini Bilin" adıyla bir eğitim programı düzenledi.

ATO'nun 62 No'lu Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Meslek Komitesi organizasyonu ve Endeksa Masters iş birliğinde düzenlenen "Gayrimenkullerin Değerlerini Bilin" etkinliği, ATO Meclis Salonu'nda gerçekleşti.

Etkinliğin açılışında ATO Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Meslek Komitesi Başkanı, Meclis Üyesi Kenan Bayram ve Endeksa Satış Direktörü Güneş Karaca bir konuşma yaparak, sektörel çalışmaları eğitimle desteklemenin önemine dikkat çekti.

Konuşmaların ardından Uzman Mümtaz Önal ile Endeksa Eğitim Müdürü Kadir Yılmaz birer sunum gerçekleştirdi. Pazarlama, Portföy Görüşmesi, İtiraz Karşılama, Pazarlık, Sistematik Etki Çevresi Yönetimi, Randevu Alma, Zaman ve Stres Yönetimi ve Sosyal Medya Yönetimi başlıklarında gerçekleşen eğitim programı, Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Meslek Komitesi Komite Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız, Meclis Üyesi Deniz Sayın ve Komite Üyesi Mustafa Ünal ile sektör temsilcilerinin yoğun katılımı ile yapıldı.