Görüşlerinizi
Paylaşın
65. KOMİTE -
DANIŞMANLIK HİZMETLERİ MESLEK KOMİTESİ
DÖNÜŞEN KOBİ PROGRAMI-DİJİTAL DÖNÜŞÜM EĞİTİMİ


Sayın Üyemiz,

 

Standard Chartered Foundation tarafından finanse edilen, Youth Business International ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen "Dönüşen KOBİ Programı" Covid-19 sebebiyle zorluk yaşayan KOBİ ve genç girişimcilerin teknoloji ve finans alanında dayanıklılıklarını artırmak amacıyla ücretsiz eğitimler, atölyeler ve podcast yayınları gerçekleştirmektedir.

 

Eğitimlere katılan KOBİ ve genç girişimciler yılın son çeyreğinde düzenlenecek olan Ideathon, Girişimcilik Kampı ve Hızlandırıcı Etkinlikleri'ne dahil olup, hibe desteği kazanma şansı elde edecektir.

 

Program kapsamında düzenlenen Dijital Dönüşüm Eğitimi18 Nisan 2022 Pazartesi günü, saat 13:00'te gerçekleştirilecektir. 

 

KİMLER BAŞVURUDA BULUNABİLİR? 

Eğitim, dijital dönüşüm konusunda kendini geliştirmeye hevesli KOBİ, girişimci ve girişimci adaylarının katılımına açıktır.  

 

EĞİTİMİN TARİHİ

Eğitim, 18 Nisan 2022 Pazartesi günü, 13:00'te online olarak gerçekleşecektir.

EĞİTİMİN İÇERİĞİ

Dijital Dönüşüm Eğitimi

- KOBİ'ler için İnovasyon Kültürü

- E-Ticaret

- E-İhracat

- Dijital Pazarlama


EĞİTİMİN DETAYLARI

- Eğitim çevrim içi gerçekleştirilecektir. 

- Eğitime katılım ücretsizdir.  

- Başvuruları olumlu sonuçlananlara geri dönüş yapılacak olup eğitim linki katılımcıların başvurularını yapmış oldukları e-mail adreslerine gönderilecektir.  

 

SON BAŞVURU TARİHİ

17 Nisan 2022 Pazar, saat 23:59'a kadar başvuru yapılabilir.

 

DETAYLI BİLGİ

Proje hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve eğitim sürecine dair her türlü sorunuzun cevabı için donusenkobi@habitatdernegi.org adresine mail atabilirsiniz.

 

PROJE HAKKINDA 

Büyük firmalarla karşılaştırıldığında daha kırılgan bir piyasaya ve finansal yapıya sahip olan KOBİ'lerin, Covid-19 pandemisi döneminde dayanıklılıklarının artırılıp sürdürülebilirliklerinin sağlanması kaçınılmaz bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. 

 

Standard Chartered Foundation tarafından finanse edilen, Youth Business International ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen "Dönüşen KOBİ Programı" Covid-19 sebebiyle zorluk yaşayan KOBİ ve genç girişimcilerin teknoloji ve finans alanında dayanıklılıklarını artırmayı amaçlamaktadır. 

 

Bu kapsamda, geçtiğimiz yıl Finansal Dönüşüm ve Dijital Dönüşüm eğitimleri verilmiş ve Girişimcilik Kampı ve Hızlandırıcı Programı'na dahil olup seçilen 5 KOBİ'ye hibe desteği verilmiştir. 2021 yılında 1000 kişiden fazla katılımcıya ulaşan Dönüşen KOBİ Programı 2022 yılında da devam etmektedir.

 

Yılın son çeyreğinde düzenlenecek olan Ideathon ve Girişimcilik Kampı'na katılıp hibe desteği alabilmek için proje kapsamında gerçekleştirilen eğitim oturumlarından en az birine katılım sağlamak zorunludur.

 

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız. 

 

Saygılarımızla,

Ankara Ticaret Odası