Görüşlerinizi
Paylaşın
Özgeçmiş

VECDET FEHMİ ŞENDİL

Vecdet Fehmi Şendil,1957 yılında İzmir'de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İzmir'de, Lisans öğrenimini Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi kimya bölümünde tamamladı.

İş hayatına kırtasiye ve promosyon sektöründe başlamış olup, bu sektörlerin yanı sıra kimya, enerji, tarım ve geri dönüşüm alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir.

PROMOTÜRK Yönetim Kurulu Başkanlığı, PROMODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, Orta Anadolu Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuş olup, halen Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.

1999 yılından itibaren Ankara Ticaret Odası organlarında görev alan Şendil, 2018 yılından bu tarafa Ankara Ticaret Odası Meclis Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

Şendil, evli ve iki çocuk babasıdır.

Meslek Grubu : 19-KIRTASİYE VE KİTAP - DERGİ SATICILARI VE KOPYALAMA MERKEZLERİ MESLEK KOMİTESİ
Unvan : GIPTA OFİS KIRTASİYE VE PROMOSYON ÜRÜNLERİ İMALAT SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ
Firma Adres : Kazımkarabekir Cad 7/82 İskitler Altındağ/Ankara
Nace : 17.23.06-Kağıt veya mukavvadan ana niteliği bilgi içermeyen eğitim ve ticari kırtasiye malzemeleri imalatı (ajandalar, defterler, sicil defterleri, muhasebe defterleri, ciltler, kayıt formları ve diğer benzeri kırtasiye ürünleri)